hazır web sitesi

           Her gün yeni bir teknolojik gelişmenin hayatımıza girdiği içinde bulunduğumuz son yüzyılda reklam ve tanıtım faaliyetleri de teknoloji ile entegre olmayı başarmıştır. Satılacak ürün ve hizmetin tanıtımında en hızlı ve güvenilir kaynakların oluşturulduğu web tasarım faaliyetlerinde, firmaya özel tasarımlar geliştirildiği gibi daha önceden hazırlanmış hazır internet sitesi tasarımları da kullanılmaktadır. Hazır web sitesi temaları kişiye özel tasarımlardan daha iyi sonuçlar vermektedir. Çünkü bu tasarımlar daha önceden onlarca firmaya uygulandığı için firmaların ihtiyaç duydukları gerekli ve gereksiz öğeler kolayca tespit edilmiş ve bunun sonucunda mükemmele yakın tasarımlar geliştirilmiştir. Yetiş yazılım deneyimli kadrosu ve uzmanları tarafından hazırlanan hazır internet sitesi şablonları arasından her firmaya uygun web tasarım seçenekleri bulunmaktadır. Seçilen tasarımların her birinde dinamik yönetim paneli avantajı bulunmaktadır. Sitede yer alan tüm tasarımlar mobil uyumlu Türkçe yönetim paneline sahiptir. Site tasarımları istenilen her yerden istenilen zaman kontrol edilebilir, mobil uyumlu paneli üzerinden yazı girilebilir, sayfalar düzenlenebilir ya da paylaşımlara gelen yorumlar onay sürecinden geçirilebilir.  Yetiş Yazılım web sayfasında inşaat, sürücü kursu, temizlik firması, restaurant, nakliyat, avukat, oto kiralama, kreş, veteriner, emlak ve çeşitli firma sitesi örnekleri bulunmaktadır. Teknolojinin son halinin ustaca kullanıldığı sitedeki hazır web tasarım şablonlarından firmaya uygun olanı seçilerek satın alınabilir ve kolayca kullanımının avantajlarından faydalanılabilir.

hazır inşaat sitesi

         Yetiş yazılım firması tarafından tasarlanan hazır inşaat sitesi tasarımları en çok ilgi gören hazır web site şablonlarının başında gelmektedir. Sahip olduğu seo alt yapısı desteği ile firmaya ait ürün ve hizmetler arama motorlarında kolayca bulunabilmektedir. Firma tarafından kurulan her web sitede olduğu gibi hazır inşaat sitesi temaları içerisinde  ücretsiz kurumsal e-mail paketi bulunmaktadır. Bu sayede hem firma hem de çalışanlar arasında kurumsal bir bağ oluşmuş olacaktır. Site tasarımı içerisinde bulunan dinamik Türkçe yönetim paneli sayesinde hızlı ve kolay düzenleme şansı bulunmaktadır. Siteye sınırsız şekilde fotoğraf ve video yüklenebilir. Yüklenen video ve görseller kolayca düzenlenebilir. Uzman kadrosu ile Yetiş Yazılım sitesi içerisinde sosyal medya entegrasyonu da bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde sitede yer alan hizmet ve ürünler günlük olarak sosyal medya hesaplarında paylaşılabilir, yapılan kampanyalar çok daha hızlı bir şekilde duyurulabilir. Özellikle yap - sat inşaat firmalarının çokça tercih ettiği hazır site şablonlarında manşet yani vitrin bölümü ayarlanarak, son yapılan projeler ya da çok ilgi gören inşaat işleri sergilenebilir. Sitede ayrıca harita bölümü bulunmaktadır. Haritada yapılan işlerin konumları işaretlenebilir ya da firma adresi işaretlenerek potansiyel müşterilerin ofisleri bulması daha kolay hale getirilebilir. Ayrıca iletişim formu aracılığı ile site ya da hizmetler hakkında dilek ve şikayetler belirtilebilir, böylece müşteri memnuniyeti sorgulanabilir.

yetiş yazılım        Siteden tercih edeceğiniz inşaat sitesi tasarımları Yetiş Yazılım uzman kadrosu tarafından hazırlanmıştır. Satın alacağınız site aynı gün teslim edilmektedir. İçeriğini girerek yayına hazır hale getirebilirsiniz. Tüm sorularınız için iletişim bilgileri şunlardır. Web : https://www.yetisyazilim.com.tr , E-mail: info@yetisyazilim.com.tr , Ofis: 0(332) 245 2 333 ve Gsm: 0(532) 266 3558 numaralı iletişim hattını arayabilirsiniz.